Mažųjų pažintis su poeto Anzelmo Matučio kūrybaŠie metai prasidėjo vaikų poeto Anzelmo Matučio jubiliejiniais renginiais. Poetui būtų sukakę  90 metų. Jubiliejų jau minėjome kartu su Žiežmarių mokyklos-darželio vaikais, o vieną dieną Žiežmarių gimnazijos pirmokai ir antrokai susirinko salėje prisiminti šį poetą ir jo kūrybą.

Miestelio bibliotekininkė A. Keturkaitė vaikams pademonstravo skaidrių, kuriose supažindino susirinkusiuosius su poeto biografija, kūryba, memorialiniu muziejumi, dreve, kurią pastatė pats poetas, knygomis. Mažieji renginio dalyviai padeklamavo A. Matučio eilėraščių, o vėliau viktoriną su poeto kurtomis mįslėmis vedė svečiai iš Žiežmarių miestelio bibliotekos – lėlės Žiniukė su Nežiniuku. Teisingai atsakę į viktorinos klausimus vaikai gavo prizų.

Žiniukė visus vaikus pakvietė ir toliau skaityti knygas ir į dar vieną susitikimą, kurio metu susipažinsime su poetu Martynu Vainilaičiu.

Tikimės, kad tokie bendri gimnazijos ir miestelio bibliotekos renginiai taps tradiciniais. Taip mažuosius kvies domėtis knyga, lankytis bibliotekoje.

Arina Keturkaitė,
Kaišiadorių viešosios bibliotekos
Žiežmarių filialas

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų: 1 skaityti
© 2008-ieji -Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.