Dovanos Žagarės bibliotekai


Šaltą sausio popietę į Žagarės biblioteką užsuko Žagarėje susikūrusios jaunimo visuomeninės organizacijos „Spalvotas veidas“ prezidentas Vitalijus Gustys. Jis padovanojo bibliotekai 25 naujas knygas vaikams ir suaugusiems. Visos dovanotos knygos pažymėtos organizacijos lipdukais. Tokiu poelgiu jis nori atkreipti visų esamų ir buvusių žagariečių dėmesį, kad knygas galima dovanoti savo miesto bibliotekai, ir ne tik švenčių proga. Vitalijus pažadėjo, kad tai pirma, bet ne paskutinė jų dovana.

Visuomeninė organizacija „Spalvotas veidas“ yra ne pelno siekianti, jaunimo organizacija, kuri įgyvendina jaunimo kultūros programas, organizuoja kultūrines, socialines ir pilietines akcijas, organizuoja seminarus, pažintines keliones, kūrybines stovyklas, siekia plėtoti tarptautinį bendradarbiavimą su panašiomis jaunimo organizacijomis, pasidalyti patirtimi ir prisidėti prie jų veiklos.

Bibliotekos darbuotojos džiaugiasi tokiu jaunų žmonių poelgiu, dėkoja jiems ir tiki, kad dovanotomis knygomis liks patenkinti ir jų skaitytojai.

Žagarės miesto bibliotekos darbuotojos

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
© 2008-ieji -Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.