Kūrybinės dirbtuvės Ramutės Skučaitės jubiliejui paminėti

2016-10-26

 

Artėjant vaikų poetės Ramutės Skučaitės jubiliejui, Žiežmarių miestelio bibliotekoje visą savaitę vyko kūrybinės dirbtuvės. Kodėl dirbtuvės? Todėl, kad poetės eilėraščiai buvo pristatyti kitaip.

Vieną  popietę bibliotekoje skambėjo dainos, R. Skučaitės eilėraščius skaitė Glorija, Jurinta, Indrė ir Gabija. Taip pat vaikai kūrė paveikslą iš vieno eilėraščio „išbyrėjusių“ žodžių – medis, ežiukas, saulė, gėlė – ir kartu su mokytoja R. Ašmeniene sukūrė eilėraščio „Paveikslą“.

Su kita klase (Žiežmarių gimnazijos pirmokėliais, mokytoja A. Kavaliauskienė) piešėme, spalvinome, kirpome ir klijavome – taip kūrėme kito eilėraščio paveikslą. Močiutės spintoje „sutalpinome“ jos senuosius kailinius, senas lėles, šiltus batus. Su antrokais (mokytoja L. Jurevičienė) „surinkome“ iš eilėraščio „iškritusius“ žodžius – taip sukurtas nuostabaus grožio paveikslas apie mišką – su vabaliukais, ežiukais, kiškučiais.

Penktadienį vyko poezijos kūrybinė valanda. Dalyviai – Žiežmarių mokyklos-darželio vaikai (mokytoja K. Kertenienė). Pasiklausę vaikų deklamuojamų eilėraščių, piešėme, spalvinome ir kūrėme poetės R. Skučaitės eilėraščio ,,Močiutės spinta“ paveikslą. Spintoje tvarkingai „sugulė“ suknelės, megztukai, nosinaitės, kailinukai, senos lėlės ir šilti batukai.


 

Arina Keturkaitė,
 Kaišiadorių viešosios bibliotekos
 Žiežmarių filialo bibliotekininkė

Nuotr. M. Zujutės 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
© 2008-ieji -Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.