Piešinių parodos „Vilniaus legendos byloja“ atidarymas

2015-10-01
 Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų literatūros centre rugsėjo 29 d. atidaryta nauja vaikų piešinių paroda „Vilniaus legendos byloja“. Piešinių autoriai – Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos I-II klasių mokiniai. Paroda skirta gimnazijos 100 metų jubiliejui, kuris bus iškilmingai minimas spalio 9 d.

Savo piešiniuose moksleiviai įamžino svarbiausius senuosius Vilniaus architektūrinius paminklus ir istorinius asmenis apie kuriuos sklando įvairios legendos, spalvomis ir savo išmone stengėsi atskleisti jų paslaptis.

Į parodos atidarymą moksleiviai atvyko su gimnazijos bibliotekos vedėja Vitalija Brazdžiuviene. Svečius sutiko Vaikų literatūros centro Aptarnavimo skyriaus vyriausioji bibliotekininkė-skyriaus vedėjo pavaduotoja Jūratė Pocienė. Ji pasveikino gimnazistus, pasidžiaugė, kad Vytauto Didžiojo gimnazijos auklėtinių piešinių parodos Vaikų literatūros centre rengiamos jau trečius metus. Už gražų bendradarbiavimą dėkojo gimnazijos bibliotekos vedėjai V. Brazdžiuvienei ir dailės mokytojai Kazimierai Matulionytei.

Mokiniai džiaugėsi, kad jų darbai eksponuojami Vaikų literatūros centre, kiekvienas pristatė savo darbus, fotografavosi prie parodos. Dauguma jų lankėsi pirmą kartą, todėl domėjosi, kokios literatūros esama, ar yra juos dominančių knygų.

Atsisveikinant mokiniai padovanojo savo rankų darbo vazą su saldainiais, o J. Pocienė pakvietė gimnazistus tapti Vaikų literatūros centro skaitytojais ir tradiciškai dovanojo knygų skirtukų.
 


 Jūratė Pocienė
,

Vaikų literatūros centro
Aptarnavimo skyriaus vyriausioji bibliotekininkė-skyriaus vedėjo pavaduotoja
Nuotraukos autorės


 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
© 2008-ieji -Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.