Susitikimas su rašytoju V. V. Landsbergiu Babtų gimnazijoje

Susitikimas su rašytoju V. V. Lansbergiu Babtų gimnazijoje


Nurimus rugsėjo klegesiui ir įsibėgėjus mokykliniam darbo ritmui į Kauno r. Babtų gimnaziją pakvietėme rašytoją, poetą, režisierių, kino scenaristą, prodiuserį Vytautą V. Landsbergį. Šio autoriaus knyga „Stebuklingas Dominyko brangakmenis“ išrinkta geriausia 2011 metų vaikų knyga. 4, 5, 6 klasių mokiniai ypač aktyviai ruošėsi susitikimui: skaitė autoriaus vaikiškas knygas, piešė skirtukus knygoms, domėjosi biografija, ruošė knygos ištraukos inscenizaciją.


Susitikimas su rašytoju V. V. Lansbergiu Babtų gimnazijojeSusitikimas su Vytautu V. Landsbergiu pranoko mūsų lūkesčius. Ta valanda visiems pralėkė nepastebimai, bet įsiminė ilgam. Rašytojas kartu su mokiniais dainavo dainas, pasakojo knygų sukūrimo istorijas, kino filmų atsiradimo temas, atsakinėjo į klausimus ir vedė klausytojus Lietuvos istorijos praeities vingiais. Tai buvo didelė graži literatūros, istorijos ir muzikos pamoka. Autorius dosniai dovanojo knygas ir CD gimnazijos bibliotekai, mokiniams, kurie teisingai atsakė į susitikime užduotus klausimus. Mums visiems priminė, kad dovanų karalius nemirė, jis gyvena. Susitikimo pabaigoje daugelis norėjo gauti svečio autografą į savo atsineštas knygeles. O autografai taip pat nepaprasti, daugelis pagražinti nuotaikingu piešinėliu.Susitikimas su rašytoju V. V. Lansbergiu Babtų gimnazijoje

Už šį susitikimą esame dėkingi Skaitymo ir kultūrinio raštingumo asociacijai, kuri bendradarbiaudama su Ūkio banku, padovanojo galimybę pasikviesti vieną iš autorių, nes gimnazijos biblioteka buvo išrinkta tarp 20 respublikos bibliotekų, aktyviausiai dalyvavusių Metų knygos rinkimuose. Susitikimas baigėsi, visi išsiskyrėme kupini gerų emocijų, o mokytojai dar ir su nauja svajone, kad toks susitikimas tikrai reikalingas ir vyresniųjų klasių mokiniams.


Vida Mikalauskienė ir Ingrida Stankuvienė,
bibliotekininkės

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
© 2008-ieji -Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.