Knygų pristatymas vaikų lopšelyje-darželyje „Vyšniukas“

2014-04-07


Balandžio 2 d. Žagarės vaikų lopšelyje-darželyje „Vyšniukas“ lankėsi Žagarės miesto bibliotekininkė Vitalija Kurauskienė. Ji atskubėjo pasveikinti darželio auklėtinių su Tarptautine vaikų knygos diena. Rytmetyje dalyvavo darželio priešmokyklinių grupių vaikai. Renginio metu bibliotekininkė būsimiems skaitytojams papasakojo, kad Tarptautinė vaikų knygos diena švenčiama balandžio 2-ąją ir sutampa su garsiojo pasakininko Hanso Christiano Anderseno gimtadieniu (g. 1805 m.), kad įsteigta jo vardo premija, kuria apdovanojami geriausi vaikams ir paaugliams rašantys rašytojai.

Bibliotekininkė vaikams perskaitė Kęstučio Navako knygelę „Udo ir Dra niekaip nesusikalba“. Aptarę knygelę, vaikai pavartė ir kitas spalvingas knygeles, kurias iš bibliotekos atnešė V. Kurauskienė. Mažieji buvo pamokyti, kaip reikia elgtis su knygomis, kaip jas gerbti ir saugoti. Pabrėžė, kad knygos formuoja vaiko požiūrį ne tik į pačią knygą, bet ir į aplink supantį pasaulį. Darželinukai smalsiai klausė bibliotekininkės pasakojimų apie biblioteką ir pirmųjų knygų atsiradimą, vartė knygeles, įspūdžiais dalijosi tie, kas savarankiškai jau skaito namuose, padeklamavo eilėraščių viešniai.

Atsisveikindama bibliotekininkė pakvietė darželinukus ir jų auklėtojas apsilankyti miesto bibliotekoje ir pažadėjo parodyti savo „knygų valdas“.

Visi linksmi, kupini įspūdžių atsisveikino su viešnia ir žadėjo, kad būtinai apsilankys bibliotekoje.

Vitalija Murauskienė,
Žagarės miesto vyr. bibliotekininkė

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
© 2008-ieji -Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.