Vaikai kūrė knygąArtėjant balandžio 2-ajai – Tarptautinei vaikų knygos dienai, Žiežmarių miestelio bibliotekoje iš knygos „pabėgo“ žodžiai ir iliustracijos, liko tik knygos viršelis. Todėl ankstų balandžio 2-osios rytą keliavau pas Žiežmarių gimnazijos pirmokėlius ir prašiau pagalbos, kad jie padėtų sukurti knygą – taptų rašytojais ir dailininkais.

Prasidėjo darbai. Vaikai kruopščiai piešė, kūrė pasaką apie mešką, apie Velykų margučius. Dailininkais tapo Andrius, Emilija, Ernestas, Augustas, Ernesta, Mingailė, Eimantas, Edvinas ir Austėja, o rašytojais – Emilija, Kamilė ir Aistė. Taip atsirado nauja knyga „Žaliosios bibliotekos pasakos“. Įrišę ir peržiūrėję knygą nusprendėme, kad pačių rankomis pagaminta knyga yra viena įdomiausių, kūrybiškiausių Žiežmarių bibliotekoje. Ši knyga yra miestelio bibliotekoje ir norintys, kad ji taptų dar storesne, spalvingesne, su daug daugiau nuotykių, gali ateiti ir kurti.

Vaikai už nuoširdų darbą ir savo mintis gavo dovanų. Jie buvo apdovanoti 2012-ųjų Metų knyga – Kęstučio Kasparavičiaus „Sapnų katytė“ bei knygų skirtukais.

Arina Keturkaitė,
Kaišiadorių VB
Žiežmarių filialo vyr. bibliotekininkė

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
© 2008-ieji -Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.