Piešinių parodos atidarymas Vaikų literatūros centre

Piešinių paroda Vaikų literatūros centre


Gruodžio 14 d. Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų literatūros centre linksmai šurmuliavo vaikai. Jie deklamavo eilėraščius apie žiemą, dainavo daineles. Tai Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos auklėtiniai, I a klasės mokiniai, atvykę į savo piešinių parodos „Žiemos lopšinė“ atidarymą.

Mokiniai nuoširdžiai džiaugėsi, kad jų darbai eksponuojami bibliotekoje, papasakojo apie visą kūrybos procesą. Mokykloje, kartu su mokytojomis Rita Abariene ir Vilija Starošiene, skaitė Bernardo Brazdžionio eilėraštį „Žiemos lopšinė“, kuris ir įkvėpė nupiešti jam iliustracijas. Buvo pasirinktas mėlynas popierius ir baltas guašas. Taip gimė ši paroda.

Skaityklos vedėja Jūratė Pocienė pasiūlė apžiūrėti biblioteką, pakvietė užsiregistruoti ir tapti Vaikų literatūros skaitytojais, supažindino su bibliotekos taisyklėmis, papasakojo, kaip susirasti lentynoje norimą knygą. Vaikai susidomėję klausėsi ir stebėjosi, kad kiekviena knyga turi savo adresą, užklijuotą ant viršelio ir vadinamą knygos šifru.


Piešinių paroda Vaikų literatūros centreMokiniai nuoširdžiai džiaugėsi, kad jų darbai eksponuojami bibliotekoje

Kadangi vyksta Metų knygos rinkimai, J. Pocienė supažindino mokinius ir jų mokytojas su balsavimo taisyklėmis, pristatė vaikų knygų penketuką, paragino skaityti ir aktyviai dalyvauti rinkimuose. Atsisveikindama J. Pocienė padėkojo vaikams už piešinius, kurie džiugins bibliotekos darbuotojas ir skaitytojus visą žiemą, padovanojo knygų skirtukų ir palinkėjo sėkmingų ir kūrybingų metų.

Jūratė Pocienė,
Vaikų literatūros centro skaityklos vedėja
Nuotraukos autorės

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
© 2008-ieji -Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.