Šviesos ir žodžio šventė Kairių bibliotekoje

Šviesos ir žodžio šventė Kairių bibliotekojeKasmet lapkričio mėnesio pradžioje vyksta „Šiaurės šalių bibliotekų savaitės“ renginiai. Šių metų savaitės tema – „Įvairialypė Šiaurė“. Kairių biblioteka jau šešeri metai dalyvauja „Šiaurės šalių bibliotekos savaitės“ projekte.

Kairių bibliotekoje renginiai prasidėjo lapkričio 12 d. šviesos ir žodžio švente žvakių šviesoje. Iš pat ryto į biblioteką atskubėjo Kairių lopšelio darželio „Spindulėlis“ priešmokyklinės „Gudručių“ grupės vaikučiai lydimi pedagogės metodininkės Dalios Gricienės. Šviesos ir žodžio šventė Kairių bibliotekojeBibliotekininkė vaikams papasakojo apie Šiaurės šalis, Norvegų rašytoją Thorbjørn Egner. Šių metų gruodžio 12 d. bus šimtosios rašytojo gimimo metinės, todėl garsiniam skaitymui buvo pasirinktas tekstas iš jo knygos „Peliukas-lipiukas Klasas“.

Iš šios knygutės skaitėme ištrauką apie tai kas nutiko miške, kol Niurzgutis sėdėjo uždarytas sandėliuke. Vaikams ši ištrauka patiko, grįžę į darželį žadėjo nupiešti veikėjus: peliuką-lipiuką Klasą, tėtį Meškį, lapiną Mikelį, Niurzgutį ir kitus. Vėliau apžiūrėjome spaudinių parodą „Įvairialypė Šiaurės šalių literatūra“. Vaikučiai, padedant bibliotekininkei pasirinko keletą knygų, kurias su auklėtoja skaitys darželyje.Ramutė Preimontienė
,
Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Kairių filialo vyr. bibliotekininkė

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
© 2008-ieji -Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.