Stebuklų naktis mokykloje

Ketvirtokai su savo mokytoja Rūta Ašmeniene surengė skaitymo naktį mokykloje
Vieną labai šaltą gruodžio vakarą Kaišiadorių rajono Žiežmarių mokykloje-darželyje ilgai netilo balsai. Šviesos mokykloje negeso net ir vėlų vakarą – ketvirtokai su savo mokytoja Rūta Ašmeniene surengė skaitymo naktį mokykloje.

Šią skaitymo naktį vaikai „užsidirbo“ patys, noriai ir daug skaitydami. Šventę organizuoti padėjo Žiežmarių bibliotekininkė Arina Keturkaitė, kuri kartu su vaikais vaidino iškraipytą pasaką su palakstymais. Dalyvavo ir tėveliai, kurie, kaip ir priklauso stebuklų nakčiai, pavirto vaikais. Tėveliai kartu su mokytoja paruošė vaikams staigmeną – pasirodymą, kuris vadinosi „Tėveliai irgi buvo maži...“.

Linksmas vakaras prabėgo nepastebimai ir greitai. Kartu šokome, žaidėme, rungtyniavome, skaitėme, vaišinomės arbata, keitėmės dovanomis. Tėveliams išėjus, vaikai liko nakvoti mokykloje. Jaukiai įsitaisę salėje skaitė K. Kasparavičiaus knygą „Sapnų katytė“, pasakojo istorijas, žiūrėjo filmą „Susitikimas Kaišiadoryse“. O ryte vaikai po eglute rado Kalėdų Senelio paliktų dovanų.

Mokytoja Rūta Ašmenienė

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų: 1 skaityti
© 2008-ieji -Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.