Pasaką sekė Žagarės apylinkės inspektorius

Žagarės bibliotekoje balandžio 16-osios rytmetį svečiavosi apylinkės inspektorius Audronis Vaitiekūnas. Jis Žagarės gimnazijos pirmokams, trečiokams ir jų mokytojoms Nijolei Vadapalienei bei Mirandai Norvilienei pasekė pasaką pagal Rimanto Černiausko knygą „Vaikai ir vaiduokliai“.

Vaikai itin atidžiai klausėsi pareigūno sekamos pasakos. Vieni patogiai atsisėdę ant kėdės, kiti – pritūpę, treti – net prigulę. Išklausę pasakos apie vaiduoklį, keletas vaikų prisiminė, kad kartais naktimis ir jų namuose galima išgirsti triukšmą, kurį tariamai sukelia baubai.

Susitikimo metu mokiniai nestokojo klausimų svečiui, prašė papasakoti apie nelengvą, o kartu ir įdomų policininko darbą. A. Vaitiekūnas atsakinėjo į mokinių užduotus klausimus, trumpai pakalbėjo apie policijos pareigūno profesijos specifiką, būsimiems policijos pareigūnams keliamus reikalavimus, policijos funkcijas. Vaikams paaiškino, kad kiekvienas pareigūnas į darbą išeina dėvėdamas specialią uniformą, ekipuotės diržą su tarnybiniu ginklu, pipirinėmis dujomis, antrankiais ir gumine lazda.

Mokiniai žavėjosi, kad policininkas sugeba ne vien dirbti sunkų ir atsakingą darbą, bet ir sekti nuostabias, įdomias pasakas, o policininkas liko patenkintas smagiu susitikimu su mokinukais.

Vitalija Kurauskienė,
Joniškio rajono viešosios bibliotekos
Žagarės filialo vyr. bibliotekininkė

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
© 2008-ieji -Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.