Mokinių piešinių paroda „Pavasario virsmas“
Kovo 14 d. Vaikų literatūros centre įvyko Vilniaus „Vyturio“ pradinės mokyklos IVc klasės mokinių piešinių parodos „Pavasario virsmas“ atidarymas. Dalyvavo piešinių autoriai ir jų mokytoja Rūta Norvilienė.

Tai jau trečioji šios klasės mokinių paroda. Pirmoji paroda buvo surengta prieš dvejus metus. Per tą laiką vaikai ištobulino ne tik piešimo techniką, bet išradingai ir subtiliai atskleidė savo darbų idėjas.

Jaunuosius dailininkus pasveikino Vaikų literatūros centro skaityklos vedėja Jūratė Pocienė ir pakvietė trumpai pristatyti savo piešinius. Vaikai noriai pasakojo apie savo sumanymų įgyvendinimą dailės darbuose, kuriuose atsispindėjo ne tik jų talentas piešti, bet ir gamtos mokslų žinios. Piešiniuose vaikai atskleidė, kaip iš mažos sėklytės ar daigelio pamažu mezgasi nauja gyvybė, auga, pražysta ir brandina vaisius.

Ketvirtokai dar skaitė ir savo kūrybos eilėraščių.

Už šią parodą mokiniai ir jų mokytoja gavo Vaikų literatūros centro direktorės Aldonos Augustaitienės padėką, o J. Pocienė visiems įteikė po naująjį Vaikų literatūros centro lankstinuką ir knygų skirtuką, taip pat pasiūlė mokiniams pakviesti į biblioteką savo tėvelius, kad ir jie galėtų pasidžiaugti vaikų talentais.

Paroda puoš biblioteką ir džiugins lankytojus pavasariškomis spalvomis iki vasaros pradžios.

Jūratė Pocienė,
skaityklos vedėja
Nuotraukos autorės


 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
© 2008-ieji -Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.