Popietė "Pavasaris pražydęs eilėmis" Melagiškės bibliotekos kiemelyje2008 metais įgyvendinama Skaitymo skatinimo programa ir projektas „Viešieji skaitymai" paskatino ieškoti naujų erdvių, naujų sprendimų. Pavasarinio žydėjimo įkvėpta gimė idėja surengti poezijos skaitymus bibliotekos kiemelyje, kuriuos pavadinome „Pavasaris pražydęs eilėmis“. Sumanymas sulaukė palaikymo ir paramos, o gautos lėšos leido jį paversti gražia ir prasminga realybe.

Gegužės 28 d. susirinkusieji Melagiškės bibliotekos kiemelyje turėjo galimybę paklausyti „Vakarutės“ klubo narių skaitomos ir dainuojamosios poezijos. Jiems prabilus, kaitri pavasario saulutė pasislėpė už debesų ir netrukdė paukščių čiulbesio fone klausytis besiliejančių eilių, kurias skaitė Virginija Norkevičiūtė, Ramunė Palekaitė, Aušra Milerytė, Daiva Genienė. Savo kūrybos dainuojamąją poeziją, pritariant gitarai, atliko Kristina Butlerienė ir Diana Genytė. Popietę pradėjo ir užbaigė Emos Pavalkytės atliekamos smuiko melodijos.

Popietės metu buvo pristatyta Aušros Milerytės išleista poezijos knygutė „Tokia esu“ bei Ramunės Palekaitės siuvinėtų paveiksliukų parodėlė „Zodiako ženklai“. Pasibaigus renginiui, knygutes ir paveiksliukus su autorių autografais buvo galima įsigyti prisiminimui.

Po daugiau nei pusantros valandos trukusio renginio, susirinkusieji neskubėjo skirstytis namo. Žmonės bendravo su poetėmis, dalijosi įspūdžiais.

Bibliotekos kiemelyje liko nuojauta, kad tai dar ne pabaiga... Dar čia ne kartą skambės eilės, liesis gitaros garsai.

Informuoja Tauragės savivaldybės viešosios bibliotekos Melagiškės filialo vedėja Dana Liekienė

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų: 1 skaityti
© 2008-ieji -Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.