Pradinukų pažintis su „Milžinu mažyliu“

2014-10-23

 

Spalio 21 dieną Lentvario miesto bibliotekoje vyko susitikimas su knygos „Milžinas mažylis“ autore Kotryna Zyle. Į šį susitikimą buvome pakviesti ir mes, Lentvario pradinės mokyklos 3A ir 4C klasių mokiniai bei mokytojos Vida Šmigelskienė ir Danguolė Danilkevičienė.

Kotryna Zylė, daug pasiekusi grafikos dizainerė, šia knyga debiutuoja kaip vaikų rašytoja ir dalyvauja akcijoje „Metų knygos rinkimai 2014“.

Knygos pristatymo metu autorė mokiniams vaizdžiai papasakojo apie knygoje „Milžinas mažylis“ aprašomas mitines būtybes bei patirtus nuotykius keliaujant jų pėdomis po Lietuvą.

Mokiniai įdėmiai klausėsi, dalyvavo pokalbyje, patys klausinėjo rašytojos apie vienų ar kitų mitinių būtybių ir reiškinių atsiradimą. Po susitikimo, grįžę į klases, diskutavo, dalijosi įspūdžiais, džiaugėsi sužinoję daug naujo. Visi mokiniai vieningai nutarė, kad knyga „Milžinas mažylis“ verta dalyvauti Metų knygos rinkimuose. Mokiniai noriai skaitys šią knygą, išreikš savo nuomonę ir dalyvaus balsavime. O mes, mokytojos, džiaugiamės ir dėkojame Lentvario miesto bibliotekos darbuotojoms už galimybę dalyvauti panašiuose renginiuose.Vida Šmigelskienė, Danguolė Danilevičienė,
Lentvario pradinės mokyklos mokytojos


 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
© 2008-ieji -Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.