Žaslių bibliotekoje prasidėjo vasaros skaitymai
2017-05-31

 
 
Baigėsi dar vieneri mokslo metai. Prieš akis visa vasara, kupina malonumų: maudynių, kelionių, žaidimų su draugais ir begalė kitų veiklų. Na, o knyga? Kaip su ja? Pamiršti bent vasarai? Ne!

Paskutinę mokslo metų dieną Žaslių biblioteka kartu su Žaslių pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniais surengė šventę „Vasaros skaitymai“. Susitikome Žaslių bažnyčios slėnyje. Šventę pradėjome skaitydami savo atsineštas knygas. Kokia tyla. Ko gero, pamokos metu sunku išlaikyti tokį susikaupimą. Gal todėl, kad grynas oras, nuostabi gamta, o dar ta lakštingala...

Baigęs skaityti, kiekvienas mokinys ant popierinės gėlės parašė perskaitytos knygos autorių, pavadinimą, patikusį veikėją ir gražiausią žodį. Šiomis gėlėmis papuošėme ežero pakrantę. Vėliau vaikai gavo rimtus dokumentus – Vasaros skaitymo pasus. Pasai – trijų spalvų: geltoni, žali ir raudoni, nes šį vasaros skaitymą skyrėme Lietuvos 100-čiui.

Susitiksime jau rudenį su užpildytais skaitymo pasais. Neabejoju, kad susirinksime mūsų gražiajame slėnyje ir išrinksime daugiausiai knygų perskaičiusį mokinį, žaisime. Lauksiu mažųjų skaitytojų bibliotekoje.

 


 Onutė Karvelienė
,

 Kaišiadorių r. Žaslių bibliotekos bibliotekininkė
 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
© 2008-ieji -Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.