Vaikų piešinių parodos „Žiema žiema, bėk iš kiemo!“ atidarymas

2014-03-07

Kovo 5 d. Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų literatūros centre atidaryta Vilniaus vaikų darželio „Neris“ „Pumpurėlių“ grupės vaikų piešinių paroda „Žiema žiema, bėk iš kiemo!“. Į atidarymą atvyko piešinių autoriai su savo auklėtojomis. Svečius pasitiko skaityklos vedėja Jūratė Pocienė.

Vaikai linksmai klegėdami dalijosi įspūdžiais apie ką tik darželyje atšvęstas Užgavėnes, pasakojo apie savo gamintas kaukes, padainavo dainelę apie Lietuvą. Po to vaikai buvo pakviesti apžiūrėti biblioteką. Jie su susidomėjimu vartė knygeles, žurnalus, su auklėtojomis skaitė pasakas. Dauguma vaikų bibliotekoje lankėsi pirmą kartą, todėl juos nustebino tokia daugybė knygų. Ypač sudomino automatizuotas knygos išdavimas skaitytojui. Jūratė Pocienė papasakojo, kaip susirasti reikalingą knygą lentynoje, kaip naudotis knygų skirtukais, kaip elgtis bibliotekoje. Vaikai prisipažino, kad labai mėgsta knygas ir skaito kartu su tėveliais, todėl mielai lankytųsi bibliotekoje.

Atsisveikinant J. Pocienė padėkojo vaikams už gražią parodėlę, tradiciškai dovanojo knygų skirtukų ir pakvietė užsiregistruoti į biblioteką.


Jūratė Pocienė,
Vaikų literatūros centro skaityklos vedėja
Nuotraukos autorės

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
© 2008-ieji -Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.