Projektas įsibėgėja

2014-09-25


 

 
Utenos rajono Užpalių gimnazija nuo praėjusių mokslo metų įgyvendina Lietuvos respublikos Kultūros rėmimo fondo lėšomis finansuojamą projektą „Knyga Užpalių paauglių rankose“. Jo dėka mokiniai turėjo galimybę susitikti su dailininke Sigute Ach bei kartu su tėveliais apsilankyti Lietuvos Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje.

O štai šį rugsėjį Užpalius aplankė teatro ir kino režisierius, dainų kūrėjas ir atlikėjas bei rašytojas Vytautas V. Landsbergis. Skambios gitaros akordais ir dainomis menininkas žiūrovams pristatė savo kūrybą. Pasitelkdamas balsą, žmogus daro stebuklus: užmezga glaudesnius ryšius su auditorija, įgyja klausytojų pasitikėjimą. „Vaikų literatūra yra didžiausias džiaugsmas – kvailiodamas gali kalbėti apie tai, kas kalbant rimtu veidu būtų jau panašu į mokymus ar pamokslus“, – sako V. V. Landsbergis. Vaikai bei jų tėveliai kartu dainavo, įsigijo kompaktinių plokštelių ir knygų, ant kurių autorius pasirašė. Rašytojas nė vieno nepaliko abejingo jo įvairiapusei kūrybai.

Taip pat šio projekto dėka biblioteka įsigijo 7 sėdmaišius, kad renginių bibliotekoje metu žiūrovams būtų patogu ir malonu įsitaisyti į tokį minkštą ir patogų „krėslą“.

Bibliotekininkės 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
© 2008-ieji -Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.