Parodos „Prisimenu ir cituoju skaitytų knygų herojus…“ atidarymasNacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų literatūros centre 2012 m. spalio 12 d. įvyko Vilniaus „Vyturio“ pradinės mokyklos IV c klasės mokinių piešinių parodos „Prisimenu ir cituoju skaitytų knygų herojus…“ atidarymas. Dalyvavo piešinių autoriai su mokytoja Rūta Norviliene, Vaikų literatūros centro darbuotojai.Piešinių autoriai su mokytoja

Mokytojos pasiūlymą piešti perskaitytų knygų veikėjus vaikai priėmė su džiaugsmu – taip ir gimė ši paroda. Mokiniai parodai ruošėsi visus trečiuosius mokslo metus. Iliustracijas kūrė tik pačioms įdomiausioms knygoms. Daugiausia dėmesio susilaukė tos knygos, kuriose netrūksta nuotykių, humoro ir paslapčių – tai Gianni Rodari „Čipolino nuotykiai“, Astrid Lindgren „Ronja plėšiko duktė“ ir „Pepė Ilgakojinė“, Jujja Wieslander „Mamulė Mū“, Francesca Simon „Blogiuko Henrio vaiduoklynas“, Otfried Proisler „Raganiukė“, Knister „Ragana Lilė Laukiniuose Vakaruose“ ir kitos.

Vaikai noriai pasakojo apie knygas, kurias iliustravo, diskutavo, dalijosi įspūdžiais, apžiūrėjo Vaikų literatūros centrą, vartė knygas.

Skaityklos vedėja Jūratė Pocienė trumpai papasakojo apie Vaikų literatūros centrą, supažindino su bibliotekos taisyklėmis ir pakvietė tapti Vaikų literatūros centro skaitytojais. Atsisveikinant visi vaikai gavo dovanų – knygų skirtukų.

Parodos fragmentas

Vaikų literatūros centro skaityklos vedėja Jūratė Pocienė
Nuotraukos autorės

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
© 2008-ieji -Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.