Uždaroma Vasaros skaitymų palėpė

2016-10-24

  
Žiežmarių miestelio bibliotekoje sujudimas – uždaroma nuo birželio 1-osios veikusi Skaitymų palėpė. Visą vasarą skaitėme, žiūrėjome senąją animaciją, mokėmės įvairių amatų, o spalio pradžioje baigėme planuotus vasaros darbus.

Kartu su Žiežmarių kultūros centro renginių vadove Jolita mokėmės gaminti smėlio paveikslus, siekėme skaitymo rekordo „Skaito žiežmariečiai“, dėliojome dėliones pagal lietuvių autorių knygas, Molio virtuvėje gaminome puodelius. Atėjus rudeniui – Skaitymų palėpė uždaryta! Savo Vasaros skaitymų pasus grąžino 14 vaikų, kurie juos pildė savo perskaitytų knygų sąrašu.

Susitikę skaitėme, žaidėme, gėrėme arbatą, dalijomės įspūdžiais apie perskaitytas knygas. Skaitymų dalyviai – Aistė, Austėja, Urtė, Tadas, Egidijus ir kiti – gavo padėkos raštus, dovanėles, išsinešė namo „Molio virtuvėje“ pačių gamintus puodelius.

Vasaros skaitymų rezultatas – išrinktas skaitomiausias lietuvių autorius (tai V. Račickas) ir nutarta, kad populiariausia – amerikiečių literatūra.

Skaitėme vasarą, skaitysime ir tamsiais rudens vakarais. Draugausime su knyga ir toliau!

Dėkojame Žiežmarių kultūros centro renginių organizatorei Jolitai už smagius žaidimus, padėkos raštus, Kaišiadorių VB už dovanas vaikams, Vilmai ir Laimai už skanumynus.
 
 


 Arina Keturkaitė
,
 Kaišiadorių rajono Žiežmarių bibliotekos bibliotekininkė

Nuotr. Miglės Zujutės


 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų: 3 skaityti
© 2008-ieji -Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.