Priešpiečiai su knyga senjorų namuose

Priešpiečiai su knyga senjorų namuose

Gruodžio 5-ąją Joniškio rajono Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos darbuotojos pasidalyti skaitymo džiaugsmu, Kalėdų laukimo nuotaika nuvyko į Beržėnų senjorų namus.

Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja Eglė Šukienė, vyr. bibliotekininkė Rita Mačiukienė, Stupurų filialo bibliotekininkė Silva Andriuškienė su savo bibliotekos bičiulėmis iš Stupurų ir Gasčiūnų kaimų, senjorams padovanojo knygų kraitelę, pavaišino saldumynais, apdalijo savo paruoštomis rudens gėrybėmis. Dar gegužę vyresnių žmonių aktyvumo ir kartų solidarumo metų proga bibliotekininkės aplankė senjorų namų gyventojus su knygomis, kurias seneliai sakė jau perskaitę ir laukę naujų.Priešpiečiai su knyga senjorų namuose

Smagiam pabendravimui visus subūrė muzika ir dainos. Bibliotekininkei S. Andriuškienei užgrojus, senoliai atgijo ir uždainavo, pasirodo, tarp jų neprastų dainininkų esama, o ir pasišokti norinčių atsirado.

Linkėdamos šviesių, jaukių artėjančių Kalėdų, ragindamos tarpusavyje dalytis gerumu, šiluma ir ramybe bibliotekininkės senjorų namų gyventojams dovanojo popierinį angelą, o senoliai juokaudami kvietė bibliotekininkes pas juos lankytis kasdien.

Renginys organizuotas pagal Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos projektą „Pagauk skaitymo malonumą“, kurį iš dalies finansavo LR Kultūros ministerija.

Eglė Šukienė,
Joniškio rajono Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos
Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
© 2008-ieji -Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.